1. BuluruzAgbi.com’un üyelik formunda bulunan (“form”) kullanıcılar tarafından sisteme yerleştirilen bilgilerin doğruluğunu araştırma yükümlülüğü bulunmamaktadır. Verilen bilgilerin doğruluğundan bizzat kullanıcı kişiler sorumludur.

2. Formdaki bilgilerle ilgili olarak ortaya çıkabilecek her türlü hukuki, cezai ve/veya idari sorumluluk bizzat şahıslara aittir.

3. Formdaki bilgiler BuluruzAgbi.com nedeniyle ve/veya 3. kişilere doğrudan ve/veya dolaylı olarak verilebilecek her türlü zarardan bizzat kullanıcı sorumludur.

4. BuluruzAgbi.com tarafından işbu form verilen bilgilerin gerçeğe aykırı olduğunun tespit edilmesi ve/veya öğrenilmesi hallerinde BuluruzAgbi.com kullanıcısının üyeliğini iptal edebilir.

5. Kullanıcı işbu formda yer alan tüm bilgilerini başvurduğu iş ilanını yayınlayan firmaların görüntüleyebileceğini peşinen kabul eder. Kullanıcı herhangi bir iş ilanına başvurduğu zaman kayıtlı olan bilgileri, kişisel verileri ilanı yayınlayan firmaya aktarılmaktadır. Kullanıcı, sitede yayınlanan herhangi bir ilana başvururken işbu durumu peşinen bilmektedir. Kullanıcı, ilana başvurduktan sonra aktarılan kişisel verileri ve/veya özel nitelikli kişisel verileri ile ilgili her türlü sorumluluğun ilan sahibi firmaya geçtiğini, BuluruzAgbi.com’un, ilana başvuru ile aktarılan bilgilerle ilgili herhangi bir yükümlülüğü ve/veya müdahale hakkı olmadığını peşinen kabul eder. Herhangi bir tarihte kullanıcı, başvurduğu ilan ile ilan sahibi firmaya aktarılan kişisel ve/veya özel nitelikli kişisel verilerinin silinmesini, yok edilmesini ve/veya anonim hale getirilmesini isterse bu talebini direkt olarak ilan sahibi firmaya iletecektir, BuluruzAgbi.com’in bu hususlarda sorumluluğu, yükümlülüğü olmadığını peşinen kabul etmektedir.

6. Kullanıcı, sitede yer alan özgeçmişinin ve dolayısı ile kişisel ve/veya özel nitelikli kişisel verilerinin firmalar tarafından görüntülenebileceğini, kaydedilebileceğini, özgeçmişini ve dolayısı ile kişisel ve/veya özel nitelikli kişisel verilerini görüntülemesini ve/veya kaydetmesini istemediği firmalara sistem üzerinden “ambargo” koyması gerektiğini peşinen kabul eder. Kullanıcı, sitede yayınlanan özgeçmişi ve dolayısı ile kişisel verileri ve/veya özel nitelikli kişisel verileri ile ilgili tüm sorumluluğun ambargo koymadığı ve özgeçmişi görüntüleyen ve/veya kaydeden firmalara geçtiğini, BuluruzAgbi.com’in, kullanıcı tarafından ambargo konulmamış firmalar tarafından elde edilen bilgilerle ilgili herhangi bir yükümlülüğü ve/veya müdahale hakkı olmadığını peşinen kabul eder. Herhangi bir tarihte kullanıcı, ambargo koymadığı firma tarafından elde edilmiş ve/veya firma tarafından kaydedilmiş kişisel ve/veya özel nitelikli kişisel verilerinin silinmesini, yok edilmesini ve/veya anonim hale getirilmesini isterse bu talebini direkt olarak söz konusu firmaya iletecektir, BuluruzAgbi.com’un bu hususlarda sorumluluğu, yükümlülüğü olmadığını peşinen kabul etmektedir.

7. Kullanıcı, istediği bir zaman diliminde sitede yer alan bilgi(ler)inde güncelleme yapabilmektedir. Kullanıcı, bilgi(leri)nde güncelleme işlemi gerçekleştirdiği anda, o tarihten sonra yapılacak ve o tarihten önce yapılmış tüm iş ilanı başvurularında, iş ilanını yayınlayan firma tarafından en son güncellemelerin görüleceğini peşinen kabul eder.

8. Kullanıcı, üyeliği kapsamında formda verdiği ve sitede paylaştığı tüm bilgilerden yararlanarak BuluruzAgbi.com’ un kendisi için bir hesap ve profil oluşturmasına peşinen izin vermektedir.Ayrıca kullanıcı üyelik formunu doldururken verdiği numaraya onay mesajı gelmesine peşinen kabul etmiş olur.

9. Sitede verilen linkler takip edilerek kullanıcı tarafından herhangi bir bilgi girişi yapıldığında, bu bilgilerin içeriği, doğruluğu, gizliliği ve/veya korunması ile ilgili olarak BuluruzAgbi.com’ un hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

10. BuluruzAgbi.com'un kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen telefon no veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen telefon no ve e-posta adresi üzerinden kullanıcıya iletişim, yeniliklerle ilgili bildirim ve diğer amaçlarla ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir bildirimi olmadığı müddetçe BuluruzAgbi.com'un kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

11. Kullanıcı, işbu Sözleşmeyi onaylayarak ve siteye ilan yükleyerek kişisel ve/veya özel nitelikli kişisel verilerinin BuluruzAgbi.com tarafından işlenmesini peşinen kabul etmektedir. Kullanıcı, kişisel verilerinin elde edilmesi aşamasında aşağıdaki bilgileri edindiğini peşinen kabul eder.

a) Kişisel veri sorumlusu BuluruzAgbi.com Elektronik Yayıncılık Hizmetleri A.Ş.’dir.

b) Kişisel verilerin işlenme amacı;istihdam,pazarlama,reklam,tanıtım faaliyetleridir.

c) Kişisel ve/veya özel nitelikli kişisel veriler BuluruzAgbi.com sitesini kullanan firmalara, işverenlere istihdam amacıyla ,Türkiye İş Kurumu’na istatistiki amaçlarla ve mahkemelere, resmi kurumlara kanunen üstenilen yükümlülükler nedeni ile aktarılabilinmektedir.

d) Kullanıcıya ait kişisel ve/veya özel nitelikli veriler, işbu Sözleşmeye dayanılarak ilan ve form aracılığı ile toplanmaktadır.

e) Kullanıcı, dilediği zaman kişisel verilerinin işlenip işlenmediğini öğrenebilir, işlenen kişisel verileri ile ilgili bilgi talebinde bulunabilir, kişisel verilerinin işlenme amacını ve bu amaca uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenebilir, yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerinin aktarıldığı üçüncü kişiler ile ilgili bilgi alabilir, kişisel verileri eksik veya yanlış işlenmiş ise bunların düzeltilmesini isteyebilir, ilgili mevzuat çerçevesinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini talep edebilir, eksik veya yanlış girilen kişisel veriler düzeltildiğinde veya kullanıcının talebi ile kişisel verileri yok edildiğinde veya silindiğinde kullanıcı, bu işlemlerin kişisel verilerinin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini talep edebilir, işlenen kişisel verilerinin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi sureti ile kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz edebilir, kişisel verilerinin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebi ile zarara uğraması halinde zararın giderilmesini talep edebilir.


Erdoğan Gülsoy

Yazilim Bilisim Egitim Danismanlik.

Adres: Malatya Teknokent Battalgazi/MALATYA

Tel: 0422-502-5287 (Hafta İçi ve Cumartesi 09:00-18:30)